Sağlık Yazıları

İphone 6s Batarya

Orijinalinden çok daha iyi hizmet verdiği, uzun süreli kullanımlarda bile ticari sorunları yanında taşımayan, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş bataryalarımız sayesinde telefonlarınızı uzun yıllar boyunca kullanmanızı amaç ediniyoruz.

İphone 6 batarya ile yeni bir teknolojiye kapı aralamanızı sağlıyoruz. Orijinal olarak satılan bataryaların aksine 2 kat daha iyi çalışan ve telefon ömrünü tamamen uzatan Rova Bilişim aracılığıyla ve KVK garantisiyle satılan ürünler, piyasa değerinin altında fiyatlarıyla müşterilerinin tam anlamda beklentilerini karşılıyor.

Telefonlarınız şarj sırasında aşırı ısınma durumu gerçekleşebilir. El değmeyecek duruma gelen ve sıcaklık durumu yüksek olan cihazlar bir süre sonra terlemeye ve içerisinde ki kabloların oksitlenmesine sebep olabilir. Oksitlenen telefon, bir süre içinde bozulur ve geri dönüşümü olmayan ciddi sorunlara yol açabilir.

Tüm gerekli bilgiye ve kullanıcıların şikayetleri üzerine üretilen İphone 5s bataryalarımız, yüksek ısı korumasıyla;  ısınmaya karşı gerekli tüm önlemler alarak üretilmiştir.

Modellerimiz sıkıştırılmış yeni nesil lityum iyon pil teknolojisi ile üretilip, %50 daha hızlı ve orijinal bataryaya göre çok daha verimli çalışmaktadır. Tüm güvenlik testlerinden geçtikten sonra üretime sürülen İphone 6s bataryalarımız, telefon kapasitesini arttırarak verimli çalışmasını sağlamaktadır.

Müşteri beklenti ve memnuniyetlerini %90’a kadar karşılayan, ekonomik, hızlı ve KVK garanti kapsamında üretilmiştir. İphone batarya hizmetini, en kaliteli üretim şartlarında, %100 güvenle çözebilmek adına hizmet vermekteyiz. İphone modellerine ait bataryaları web sitemiz üzerinden bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir